Project Cargo Summit odbywać się będzie w dniach 12 i 13 września w Rotterdamie w Holandii. Ta nowa, ambitna wystawa i konferencja skierowana jest do specjalistów z branży spedycji projektowej (Project Cargo) z krajów Europy Północnej. Na szczyt zaproszeni są specjaliści z całej Europy. Będą oni dzielić się najnowszymi spostrzeżeniami dotyczącymi międzynarodowego rynku spedycji projektowej i wieściami na temat trendów. Oferując imponujący program, organizatorzy mierzą wysoko. Wspierani przez kluczowych graczy na rynku, chcą stworzyć platformę spotkań spedycji projektowej w Europie.

Brak specjalistycznej wiedzy to brak sukcesów. Jest to szczególnie ważne w przypadku złożonej branży ładunków ponadgabarytowych i spedycji projektowej. Dwudniowa konferencja podczas Project Cargo Summit 2018 skupi się na kluczowych wyzwaniach stojących przed specjalistami w dziedzinie spedycji projektowej, przyszłym rozwoju rynku, innowacjach technicznych w branży, rozwoju portów i oczekiwaniach spedytorów. Wybitni globalni spedytorzy przemysłowi pokażą, w jaki sposób zorganizowali swój łańcuch dostaw i logistykę oraz w jaki sposób współpracują z partnerami zajmującymi się spedycją projektową.

Wśród potwierdzonych nazwisk znajdują się: Susan Oatway (Drewry), Allard Castelein (Port w Rotterdamie), Ludolf Reijntjes (Terminal BOW), Bénédicte Crosnier (Alstom Francja) i Hans-Peter Hadorn (Port w Szwajcarii). Przez czas poprzedzający wydarzenie do już imponującej listy mówców i delegatów ma zostać dodanych jeszcze więcej nazwisk i organizacji.

Szczyt odbędzie się w de RDM Onderzeebootloods – w historycznym i przemysłowym otoczeniu w samym sercu portu w Rotterdamie, w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta. Poznaj innych specjalistów z branży spedycji projektowej podczas konferencji, wystawy, warsztatów, wizyt technicznych i networkingowej kolacji.

Więcej informacji na temat programu, warsztatów, wystawy i możliwości sponsorskich można znaleźć na stronie: https://www.projectcargosummit.com/.