Jak potwierdzają liczne badania, najbardziej efektywnym sposobem nawiązywania trwałych relacji biznesowych są bezpośrednie rozmowy, spotkania „w cztery oczy”. Jedną z najlepszych okazji do odbycia takich spotkań są targi branżowe.

 

W dniach 6-8 listopada b.r. roku miały miejsce VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie, TransLogistica Poland 2018 – jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży transportowo-logistycznej skierowane do profesjonalistów działających w głównych sektorach transportu. Szacuje się, że szósta edycja targów zgromadziła 242 wystawców i 7 030 odwiedzających, co znacznie przewyższa zeszłoroczną frekwencję. Międzynarodowy dostawca usług transportowo-logistycznych AsstrA-Associated Traffic AG po udanym debiucie na targach w minionym roku tym razem również pojawił się na wydarzeniu z jeszcze większą powierzchnią wystawienniczą.

 

Mariusz Borkowski

 

„Jak co roku targi TransLogistica Poland były znakomitą okazją do spotkania z przewoźnikami oraz Klientami. Liczne grono odwiedzających oraz wiele odbytych spotkań świadczą o żywym zainteresowaniu ofertą usług AsstrA. Odnotowaliśmy duże zainteresowanie ze strony Partnerów z Unii Europejskiej oraz z krajów WNP, co potwierdza potencjał polskiego rynku TSL”, zaznacza Country Manager dla regionu Polski z AsstrA, Mariusz Borkowski.

 

 

 

Vitali Eremenco

 

Zastępca Dyrektora Operacyjnego ds. Transportu Drogowego w AsstrA, Vitali Eremenco, dodaje: „Stoisko AsstrA na targach przykuwało uwagę odwiedzających. Pozytywne opinie Partnerów napawają optymizmem i potwierdzają silną pozycję grupy kapitałowej. Dobrze wiedzieć, że nasz wysiłek wkładany w codzienną obsługę zleceń jest pozytywnie oceniany przez przewoźników oraz finalnych odbiorców serwisu. Dziękujemy.”

 

 

 

Julia Gorbaczuk

 

„Popularność AsstrA-Associated Traffic AG w branży TSL nieustannie wzrasta. Podczas targów odwiedziła nas bardzo duża liczba nowych Klientów, który przyszli z polecenia obecnie współpracujących z nami partnerów. To bardzo budujące. Niezwykle przyjemnie było nam również słyszeć liczne słowa wdzięczności ze strony przewoźników i Klientów. Takie wydarzenia motywują. Z niecierpliwością czekamy na edycję 2019”, konstatuje Kierownik Spedycji Działu Południowo-Wschodnia Europa, Julia Gorbaczuk.