DSV już drugi rok z kolei zostało odznaczone tytułem Logistics Provider of the Year podczas 6 Gali CEE Manufacturing and Logistics Awards, która odbyła się 21 czerwca w Warszawie.

Wręczenie nagród stanowi zwieńczenie dorocznego szczytu strategicznego organizowanego przez serwis EuropaProperty.com oraz kwartalnik CEO Manufacturing Magazine. Zwycięzcy poszczególnych kategorii konkursowych wyłaniani są przez niezależne jury składające się z kilkunastu ekspertów branżowych w ramach Manufacturing Excellence Awards oraz Manufacturing Supplier & Professional Service.
Statuetkę w imieniu operatora odebrał Maciej Walenda, Executive Vice President CEE and Russia oraz Prezes Zarządu DSV Solutions w Polsce, który został także zaproszony do panelu dyskusyjnego dotyczącego zagadnień związanych z wyzwaniami logistyki, odbywającego się w części merytorycznej spotkania, poprzedzającej galę wręczenia nagród.

„Ogromnie cieszę się z tego wyróżnienia, które jest wynikiem ciężkiej pracy całego zespołu DSV. Nasze nieustanne starania o to, aby zapewniać naszym klientom kompleksowe, a zarazem elastyczne usługi wysokiej jakości znajduje swoje odzwierciedlenie właśnie w takich momentach. Fakt, że zostajemy uhonorowani tą nagrodą już drugi rok z rzędu pokazuje natomiast, że nie zamierzamy osiadać na laurach ”– mówi Maciej Walenda.

Tegoroczny szczyt oraz gala wręczenia nagród zgromadziły przeszło 200 uczestników, wśród nich m.in. kadrę zarządzającą, inwestorów, finansistów, bankowców, przedstawicieli rynku nieruchomości i HR oraz innych branżowych profesjonalistów.

EuropaProperty.com – od kilkunastu lat zajmuje się regionem Europy Środkowej i Wschodniej w zakresie nieruchomości komercyjnych i korporacyjnych, koncentrując się na sektorze nieruchomości produkcyjnych.

CEO – Manufacturing Magazine – kwartalny magazyn obejmujący tematyką obszar CEE, dystrybułowany wśród decydentów w zakresie produkcji w tym rejonie.