CHEP, firma specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu obsługi łańcucha dostaw, ogłasza nominację Luca Rossiego na stanowisko Vice-President, European Key Accounts. Luca Rossi zastąpi Candice Herndon, która pełniła tę funkcję od 2018 r. i niedawno odeszła z firmy.

 

Będąc częścią zespołu European Executive i raportując bezpośrednio do Prezesa (President CHEP Europe), Luca Rossi będzie odpowiadał całościowo za relacje z 35 głównymi europejskimi klientami CHEP (European Key Account, EKA), a także pełnił nadzór nad realizacją doskonałej wartości dodanej, innowacji i obsługi klientów w przemyśle. Współpracując ściśle z zespołami handlowymi w Europie, będzie również opracowywać i wdrażać bieżące strategie, tak aby wzmocnić relacje z największymi klientami firmy.

David Cuenca, President CHEP Europe, komentuje:

– Luca dysponuje imponującym doświadczeniem w zakresie operacyjnym i logistycznym, a także w dziedzinie obsługi klientów i organizacji łańcuchów dostaw. To będzie ważny okres dla CHEP i naszych klientów w tym regionie – zamierzamy działać na rzecz poprawy wydajności operacyjnej i obniżenia kosztów obsługi łańcucha dostaw, równocześnie zapewniając dodatkowe korzyści związane z ochroną środowiska dzięki stosowaniu naszego systemu nośników wielokrotnego użytku.

Luca Rossi dołączył do firmy CHEP w 1999 r. jako Sales Manager i w roku 2003 został awansowany na stanowisko Country General Manager, CHEP Italy. W 2012 r. otrzymał nominację na stanowisko Vice President, Automotive & Industrial Solutions, gdzie znacząco wzmocnił relacje z ważnymi klientami, uzyskując wysoki poziom zadowolenia wśród odbiorców. Ostatnio wspomagał działania zespołu CHEP EKA, co teraz ułatwi mu proces przejścia do nowego zakresu obowiązków.