Bintech z siedzibą w Jelczu-Laskowicach koło Wrocławia rozpoczyna działalność handlową w zakresie sprzedaży i serwisu wózków widłowych i magazynowych Clark w południowo-zachodniej Polsce na obszarze województwa Dolnośląskiego i Opolskiego.

Przy okazji podpisania umowy dystrybucyjnej Duisburgu, Pan Rolf Eiten – President & CEO Clark Europe GmbH powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z partnerstwa z firmą Bintech, która ma wieloletnie doświadczenie w branży wózków przemysłowych i ma doskonałą reputację na rynku. Dzięki temu strategicznemu partnerstwu możemy nie tylko rozszerzyć naszą obecność na polskim rynku, ale także wzmocnić naszą pozycję ważnego dostawcy wózków przemysłowych na rynku europejskim.” Dzięki firmie Bintech Clark ma teraz w sumie sześciu dealerów w Polsce.

Dzięki współpracy z Clark Europe, Bintech może nie tylko rozszerzyć swoją ofertę produktów o wózki z przeciwwagą i wózki magazynowe Clark, ale także może polegać na ponad 100-letnim know-how w dziedzinie urządzeń do transportu wewnątrzzakładowego.

Bintech Sp. z o.o. została założona w 2004 roku i ma swoją siedzibę w Jelczu-Laskowicach, około 25 km od Wrocławia. Budynek siedziby firmy został oddany do użytku w 2015 roku i obejmuje powierzchnię ok. 1000 metrów kwadratowych. Oprócz pomieszczeń biurowych i socjalnych, posiada salon wystawowy, warsztat i magazyn części zamiennych. Dysponując piętnastoma wykwalifikowanymi pracownikami – w tym ośmiu techników serwisowych – firma Bintech jest kompetentnym partnerem dla swoich klientów. Podstawowa działalność firmy obejmuje sprzedaż, wynajem i serwis nowych i używanych wózków widłowych, a także sprzedaż i instalację systemów regałów. Jako dealer Clark, firma Bintech oferuje swoim klientom, oprócz rozwiązań material handling, dostawę demonstracyjnych urządzeń, solidną poradę i kompleksowy zakres usług związanych ze wszystkimi urządzeniami do transportu wewnątrzzakładowego poprzez kompetentny i oddany zespół.