200 tanich stacji w polskiej sieci DKV

C

12-02-2019

Trwa dynamiczny rozwój sieci tanich stacji DKV z tzw. „cenami z listy”. Stawki za paliwo są tu średnio 40 gr niższe niż te wyświetlane na pylonie. W tej grupie mamy już 200 punktów marek m.in. Moya, Pieprzyk, Lotos, Uniwar czy Citronex.

Trwa dynamiczny rozwój sieci tanich stacji DKV z tzw. „cenami z listy”. Stawki za paliwo są tu średnio 40 gr niższe niż te wyświetlane na pylonie. W tej grupie mamy już 200 punktów marek m.in. Moya, Pieprzyk, Lotos, Uniwar czy Citronex.

Sekret niższej ceny tkwi w niestandardowym modelu jej kalkulowania. Stawki dla klienta są liczone bezpośrednio na bazie ceny hurtowej SPOT. Są więc niezależne od chwilowej polityki cenowej na danej stacji, a dodatkowo uwzględniają rabat wynegocjowany dla swoich klientów przez DKV.

To sprawia, że normalną sytuacją jest tankowanie w cenie 40 czy nawet 80 groszy niższej niż ta na dystrybutorze oraz na okolicznych stacjach. Aktualną mapę tych punktów, wraz z bieżącą ceną paliwa, można sprawdzić w aplikacji mobilnej „DKV”. Tanie stacje są też uwzględnione w serwisie internetowym DKV Maps do planowania tras i tankowań – dla wybranego odcinka drogi system wskazuje trzy najtańsze lokalizacje.

W ostatnich dniach sieć rozszerzyła się o punkty marki Pieprzyk, Moya oraz Bobryk. W jej skład wchodzi dziś: 88 stacji Moya, 75 stacji Pieprzyk, 25 stacji Lotos, 4 stacje Uniwar, 2 stacje Citronex oraz po jednej stacji: Eko-Tank, Lomax, Areca, EuroOil, Agromex i Bobryk.

Z oferty korzystać mogą wszyscy klienci DKV, niezależnie od swoich planów rabatowych. Ceny na tych stacjach ustalane są każdego dnia, można je przeglądać na bieżąco w zalogowanym profilu klienta DKV.

“Dzięki systemowi tzw. cen z listy zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości paliwo po najniższych stawkach w Polsce” – tłumaczy Michał Bałakier, dyrektor generalny DKV Euro Service Polska. “Stacje paliw znajdują się na najważniejszych skrzyżowaniach w kraju oraz w obszarach przygranicznych: z Niemcami na zachodzie, z Czechami i Słowacją na południu oraz z Białorusią i Ukrainą na wschodzie. W rejonie Warszawy i wzdłuż autostrady A2 – która tworzy oś wschód-zachód między Brześciem a Frankfurtem – nasi klienci również mogą zaopatrywać się w paliwa na korzystnych dla nich warunkach.”

Obecnie pełna sieć stacji DKV w Polsce, wraz ze znanymi międzynarodowymi markami, liczy w Polsce ponad 4200 lokalizacji. „Poprzez ciągłą integrację z nowymi punktami, zapewniamy klientom najszerszą sieć akceptacji dostępną przy pomocy jednej, niezależnej karty paliwowo-serwisowej. Priorytetami dla DKV były zawsze jakość oraz kompleksowość naszych usług. Umowy z nowymi partnerami są tego najlepszym przykładem” – dodaje Michał Bałakier.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C