Kontakt

Redaktor naczelny i wydawca
Mirosław Ganiec
tel. 502 532 575
m.ganiec@tsl-biznes.pl
Prenumerata
tel. 22 213 88 28
fax 22 205 07 57
prenumerata@tsl-biznes.pl
Reklama
reklama@tsl-biznes.pl
Krystyna Koch
tel. 515 444 589
tel. bezp. 22 205 09 35
k.koch@tsl-biznes.pl
Marcin Marczuk
tel. 513 432 305
tel. 22 213 88 28
m.marczuk@tsl-biznes.pl
Jarosław Dynek
tel. 694 725 118
tel. 22 213 88 28
j.dynek@tsl-biznes.pl

 

Adres redakcji
KMG Media Sp. z o.o.
ul. Jacka Malczewskiego 17a
05-820 Piastów
tel. 22 213 88 28
fax 22 205 07 57
redakcja@tsl-biznes.pl
www.tsl-biznes.pl

 

Wydawca (dane do fakturowania)
KMG Media Sp. z o.o.
ul. J. Malczewskiego 17a
05-820 Piastów
NIP: 522 294 09 47
REGON: 142231181
KRS: 0000348328, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy: 30 000 zł

Najnowszy numer

TSL Biznes 06/2018

PROMOCJA

Zobacz również

Spotkania Transportowe   Truck & Van

NEWSLETTER

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera!

Promocja