banner frames 128

Najnowsze wydania

XII FORUM Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

pollog2015Zapraszamy do udziału w XII FORUM Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA, odbywającym się pod hasłem "Zarządzanie łańcuchem dostaw i tworzenie wartości dla klientów - Logistycy na front!", objętym patronatem prasowym miesięcznika TSL Biznes. Wydarzenie odbędzie się 8-9 października w warszawskim Airport Hotel Okęcie

 

 

 

 

Dla generałów logistyki nie występuje pojęcie „czas pokoju". Nieustanna walka o koszty, terminy i ilości. Nie próbujemy przekonać, że nadchodzą czasy „zawieszenia broni", po prostu zapraszamy na odprawę przed kolejnym starciem w walce o klientów. Działanie pod presją konfliktu i przy jednoczesnym dążeniu do optymalizacji kosztów to tematy, które z pewnością nie są obce Volodymyrowi Adamovowi, odpowiedzialnemu za logistykę w największej i najszybciej rozwijającej się grupie sieci handlowych na Ukrainie - Fozzy Group. Jak skutecznie zarządzać łańcuchem dostaw, podczas gdy na zewnątrz trwa regularna wojna? Ten człowiek zna odpowiedź na to pytanie.


Bardzo mocnym punktem programu będzie prezentacja Ewana Frencha z Barloworld SCS. Zdecydowana większość strategii logistycznych największych firm działających na rynku Europejskim praktycznie w każdej branży została zaplanowana przy użyciu oprogramowania CAST. Forum gościć będzie Chief Operting Officera - producenta tego oprogramowania, który opowie o swoich doświadczeniach. Organizatorzy proponują także nie lada gratkę. Wystąpienie Shashi Shekhara, założyciela i szefa największej w Zatoce Perskiej organizacji "Supply Chain" z siedzibą w Dubaju.


Unikalny stolik ekspercki!

W ramach forum pojawi się też możliwość indywidualnej konsultacji u eksperta z Eurodoradztwa - Angeliki Nowak. Jest to szansa na profesjonalne, potwierdzone doświadczeniem i sukcesami (90% skuteczności) wsparcie dla tych z Państwa, którzy planują rozwój w oparciu o dotacje unijne.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znaleźć można na stronie: http://konferencje.pb.pl/konferencja/908,xii-forum-polskich-menedzerow-logistyki-polska-logistyka

Udostępnij