Eurowag, najszybciej rozwijający się europejski dostawca rozwiązań mobilnych wraz z Axxès, głównym graczem w zakresie mobilności operatorów transportowych w Europie, poinformowali o odnowieniu i rozszerzeniu partnerstwa, aby zapewnić swoim klientom europejskie interoperacyjne rozwiązania do poboru opłat oraz usługi o wartości dodanej.

Nowe partnerstwo korzystne dla obu stron
„Współpracujemy z Eurowag od 2010 roku. Bardzo cieszymy się, że możemy odnowić warunki naszego partnerstwa oraz zaoferować Eurowag naszą wiedzę techniczną. Związanie się z dynamiczną firmą, taką jaką jest Eurowag stanowi niewątpliwie znaczącą przewagę dla rozwoju Axxès w Europie” – oświadczył Jérôme Lejeune, Prezes Axxès.

Nowe i rozszerzone partnerstwo pozwoli Eurowag zaoferować swoim klientom korzyści z uznanych rozwiązań white label Axxès, zbudowanych na solidnej platformie technicznej i wysokiej jakości dedykowanych relacjach klient/partner. Firma Eurowag wyposażając swoich klientów w rozwiązania Axxès daje im możliwość podróżowania po Europie i wkrótce po Włoszech i Niemczech z wykorzystaniem jednego urządzenia, po podpisaniu jednej umowy i przy całkowitej przejrzystości cen.