Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, Rusak Business Services jeden z wiodących brokerów celnych na polskim rynku, otworzył nowy skład celny, podatkowy oraz magazyn krajowy.

Nowy skład celny, podatkowy oraz magazyn krajowy mieszczą się w Warszawie, przy ulicy Odlewczniczej – Panattotni Park Warsaw – nowo-otwartej inwestycji Panattoni Europe. Doskonała lokalizacja magazynów w bliskiej odległości od centrum stolicy oraz Warszawskiego Portu Lotniczego, pozwoli importerom, dystrybutorom, firmom e-commerce na szybką i sparwną dystrybucję towarów na całą Polskę centralną.

Do dyspozycji Klientów Agencji będzie około 3000 m2 powierzchni magazynowej w nowoczesnym budynku klasy A. Powierzchnie będą wyposażone w najnowoczesniejszy, dostęny na rynku software do obsługi magazynów, najnowszej genercji sprzęt w postaci wózków widłowych firmy Still oraz system regałów marki Mecalux.

„Jest mi niezmiernie miło poinformować, zarówno naszych obecnych jak i potencjalnych Klientów o nowej inwestycji Rusak Business Services. Motywacją do otwarcia dodatkowych powierzchni magazynowych była stale rosnąca liczba Klientów naszej Agencji, jak również niedostatek składów celnych i podatkowych na polskim rynku. Oferta obsługi magazynowej skierowna jest przede wszystkim do importerów dostrzegających korzyści z zawieszenia opłat celno podatkowych i dystrybutorów towarów akcyzowych” – komentuje Prezes Zarządu Rusak Business Services, Tomasz Rusak.