banner frames 128

Advertisement

Najnowsze wydania

BOWI w Centrum Logistycznym Gdańsk

Gdan01sk Kowale VSpółka 7R Logistic wynajęła 2,7 tys. mkw. w piątym z magazynów powstającym na terenie Parku Logistycznego Gdańsk – Kowale firmie BOWI.

 

W piątym z obiektów budowanych przez 7R Logistic na terenie Parku Logistycznego Gdańsk – Kowale firma BOWI zajmie 2 700 mkw., z czego 2 200 mkw. będzie przeznaczonych na magazyn, a pozostała część na biura oraz powierzchnię wystawienniczą, na której prezentowane będą oferowane produkty.

 

W transakcji pośredniczyła gdańska agencja nieruchomości Querco Property, specjalizująca się w obsłudze i doradztwie na rynku nieruchomości. To już kolejna umowa zawarta przez 7R Logistic, w której uczestniczyła firma Querco.

 

BOWI to przedsiębiorstwo handlowe z wieloletnią tradycją. Domeną działania firmy jest import i dystrybucja, a także produkcja towarów z zakresu szeroko pojmowanej elektrotechniki i teleinformatyki, ze szczególnym uwzględnieniem artykułów oświetleniowych opartych na nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązaniach techniki LED-owej. Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, pojedyncze punkty serwisowe, małe sklepy, jak i duże sieci handlowe oraz hurtownie. 

 

„Zdecydowaliśmy się na przeniesienie z dotychczasowej lokalizacji ze względu na dobre warunki zaproponowane przez 7R Logistic oraz elastyczność dewelopera umożliwiającą dopasowanie powierzchni dokładnie do naszych potrzeb. Jestem przekonany, że zaprojektowanie powierzchni zgodnie z naszymi wymaganiami, wynikającymi ze specyfiki prowadzonego biznesu, ułatwi i usprawni wszystkim pracę"  mówi Eugeniusz Borówka, Prezes BOWI.

 

„BOWI to już kolejny najemca, który część wynajętej od nas powierzchni postanowił przeznaczyć na prezentację swoich towarów potencjalnym kupującym. Wieloletnie doświadczenie i otwartość na potrzeby klientów pozwalają nam sprostać bardzo różnorodnym oczekiwaniom, czego doskonałym potwierdzeniem są właśnie ostatnio podpisane umowy" mówi Marzena Zaczkiewicz, Leasing Manager w 7R Logistic.

 

Jeszcze w tym roku 7R Logistic rozpocznie budowę kolejnego, szóstego magazynu w Kowalach koło Gdańska. Docelowo sześć obiektów wchodzących w skład Parku Logistycznego Gdańsk – Kowale będzie miało około 140 tys. mkw. Spółka planuje także kolejne inwestycje na Wybrzeżu w nowych lokalizacjach.

Udostępnij

Zaloguj się aby dodać komentarz