banner frames 128

Advertisement

Najnowsze wydania

UPS inwestuje w rozwój sieci

446A1948 smallsizeFirma UPS (NYSE:UPS) ogłosiła wprowadzenie szeregu usprawnień do swojej sieci i infrastruktury, co skraca czas tranzytu pomiędzy ponad 350 miastami w 26 krajach Europy.

 

Klienci z Polski będą teraz mogli korzystać z szybszej wysyłki usługą UPS Standard do Bułgarii, Węgier, Rumunii i Hiszpanii. UPS usprawnił także usługi ekspresowe w północno-zachodniej Polsce, dzięki wydłużeniu godzin odbioru przesyłek od nadawcy i szybszym przesyłkom do takich krajów jak Czechy, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Litwa, Holandia, Rumunia i Wielka Brytania.

 

„Właściciele firm w Polsce mogą być pewni, że ich klienci otrzymają swoje zamówienia na czas, do właściwej lokalizacji i za odpowiednią cenę”  powiedział Pavel Adamovsky, dyrektor generalny UPS Polska. „By pomóc przedsiębiorcom w rozwoju skróciliśmy czas dostawy przesyłek nawet o 1 dzień roboczy”.

 

Ostatnio wprowadzone usprawnienia w dostawach są częścią planu UPS, który zakłada inwestycje 2 mld dolarów od 2014 do 2019 r. w europejską sieć i infrastrukturę. UPS zakończyło już jedną trzecią tej ekspansji i rozwoju sieci dzięki nowym obiektom w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Holandii, Polsce, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

 

W listopadzie 2016 roku, firma UPS ogłosiła rozszerzenie usług ekspresowych na 25 000 kodach pocztowych w całej Polsce, oferując wcześniejsze dostawy o określonym czasie. Dodatkowo, we wrześniu 2015 r firma UPS otworzyła wartą 20 milionów dolarów sortownię przesyłek w Strykowie.

 

„Firmy, które eksportują, odnoszą więcej sukcesów w czasach dobrej koniunktury i pozostają bardziej odporne w czasach mniej przychylnych”  powiedział Nando Cesarone, Prezes Zarządu UPS Europe. „Usprawnienia sieci UPS stanowią ułatwienie dla firm w Polsce i umożliwiają szybszy handel na terenie całej Europy.”

Udostępnij

Zaloguj się aby dodać komentarz