banner frames 128

Advertisement

Najnowsze wydania

Humana wybrała FM Logistics

FM Logistic HumanaFirma Humana, producent żywności dla dzieci i niemowląt, wybrała FM Logistic na partnera logistycznego w Polsce. Świeżo podpisany kontrakt obejmuje świadczenie usług w zakresie magazynowania, transportu oraz co-packingu.

 

„Zaangażowanie FM Logistic, którego mieliśmy okazję osobiście doświadczyć już na etapie procesu przetargowego, podejście ich zespołu do naszych potrzeb oraz wysoka jakość, z której operator jest znany, to czynniki, które wpłynęły na naszą decyzję o podjęciu współpracy"  mówi Adam Moskała Dyrektor Zarządzający w Humana Poland Sp. z o.o.

 

„Cieszymy się, że Humana dołączyła do grona naszych klientów. Biorąc pod uwagę wysokie kryteria i standardy, jakie składają się na DNA tej marki, to ogromny sukces całego naszego zespołu. Podpisanie tego kontaktu jest także potwierdzeniem, że podejmowane przez nas działania zmierzające do tego, by FM Logistic stało się operatorem pierwszego wyboru, przynoszą owoce w postaci nowych kontraktów z renomowanymi firmami”  powiedział Piotr Sukiennik Dyrektor Zarządzający CE

 

Humana to firma z 60-letnią tradycją, produkująca żywność dla niemowląt i dla dzieci. Produkty Humana są bliskie naturze, tak aby jak najlepiej wspierać rozwój małych konsumentów. Od 60 lat firma dokłada wszelkich starań by receptury mlek były zbliżone do naturalnego wzorca. Procesy produkcyjne wykorzystywane przez Humana są delikatne, mało inwazyjne oraz starannie kontrolowane, co pozwala na zachowanie naturalnej struktury. W ofercie Humana znajdziemy produkty dla niemowląt i małych dzieci: mleka modyfikowane, kaszki, gotowe posiłki i musy owocowe 100% organic, herbatki, a także suplement diety Piulatte plus o działaniu prolaktacyjnym dla kobiet karmiących.

 

Udostępnij

Zaloguj się aby dodać komentarz