banner frames 128

Advertisement

Najnowsze wydania

QSL oraz AmRest z nową umową

QSL-beliefert-Kunden-mit-Lkw-von-Meyer-Logistik-768x511Firma QSL, należąca do grupy logistycznej Meyer Quick Service Logistics, 20 grudnia 2016 roku przedłużyła współpracę ze spółkami AmRest na terenie Polski oraz Czech. Na podstawie nowej umowy QSL Polska pozostanie partnerem logistycznym AmRest Holdings SE przez kolejne 3 lata, natomiast QSL Czech i AmRest Holdings SE będą współpracować przez następne 5 lat.

 

W nawiązaniu do umowy z 2014 roku, zawartej pomiędzy Quick Service Logistics Polska, a spółkami AmRest, podpisany został aneks, na podstawie którego firmy przedłużyły współpracę do października 2023 roku. Przedłużenie umowy spowodowało wzrost szacunkowej wartości umowy z QSL Polska o 1 miliard PLN, co przekracza 10% wartości kapitałów własnych AmRest na dzień 30 września 2016 roku.

 

Jednocześnie, w nawiązaniu do umowy z 2012 roku pomiędzy QSL Czechy a spółkami AmRest, został podpisany aneks przedłużający umowę o współpracy między firmami do października 2022 roku. Przedłużenie umowy dla QSL Czechy spowodowało wzrost szacunkowej wartości umowy o 2,25 mld CZK, czyli około 370 mln PLN, co przekracza 10% wartości kapitałów własnych AmRest na dzień 30 września 2016 roku.

QSL Polska Agnieszka SaBek

 

„AmRest, zarówno na terenie Polski jak i Czech, jest jednym z naszych kluczowych klientów a przedłużenie współpracy jest dla nas dowodem na wysoką ocenę jakości naszego serwisu" komentuje Agnieszka Sałek, dyrektor handlowy w QSL Polska.

 

Wsparcie logistyczne QSL obejmuje usługi w zakresie zakupów, magazynowania, a także sprzedaży produktów dla restauracji obsługiwanych przez Spółki zależne AmRest na terytorium obu krajów.

 

IwonaSarachman-AmRest„Jest to szeroki zakres działań na dużą skalę, ale dzięki rozwiązaniom dopasowanym specjalnie do potrzeb naszej firmy, współpraca ta pozwala na oszczędność czasu oraz kosztów"  dodaje Iwona Sarachman, rzecznik prasowy AmRest.

Udostępnij

Zaloguj się aby dodać komentarz